Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak podłączyć alarm przecizderzeniowy z zestawu VALEO?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak podłączyć alarm przecizderzeniowy z zestawu VALEO?

    Biszczu - masz rację, bardzo Ci dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Miło jest posłuchać mądrego człowieka.
    MODERATORA jeśli taki istnieje proszę o posprzątanie w tym temacie bo zrobił się lekki (...) oczywiście to wszystko przeze mnie

    p.s
    przez zupełny przypadek znalazłem taki wątek:
    Link
    oczywiście ten problem dotyczy tylko starych aut, z dużym przebiegiem ???
    tak patrze na moją O2 ona co prawda nie szoruje dupą po glebie ale korci mnie aby zmierzyć to i owo

    Szacunek

  • #2
    Jak podłączyć alarm przecizderzeniowy z zestawu VALEO?

    Witam,

    zakupiłem jakiś czas temu czujniki parkowania Valeo z tzw. alarmem przeciwzderzeniowym. Jednak ten alarm nie został podpięty. Serwis twierdzi że się tego nie da podpinać. Pytanie czy ktoś w naszych autkach taki alarm przeciwzderzeniowy podpinał jeśli tak to gdzie i jak mu się to udało?

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      marina, jakie konkretnie czujniki?
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        konkretnie te czujniki:

        valeo beep&park/keeper ref. 632023

        ERROR: The request could not be satisfied

        Komentarz


        • #5
          marina, z podłączeniem bezpośrednim ( czyli wcinką w ori instalację ) może być faktycznie problem szczególnie jeśli chodzi o kierunki. Z klaksonem też bezpośrednio bym nie próbował ( CE może zgłaszać błąd przekaźnika klaksonu ), ale wystarczy jeden przekaźnik za 5 pln i sygnalizacja dźwiękowa będzie śmigać bez problemu. A co do sygnalizacji kierunkami to całkiem bym sobie ją darował, bo jak ktoś będzie 1 m od twojego auta to kierunków pewnie i tak nie będzie widział a na klakson powinien zareagować.
          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X